Carmen Grupp

30 PLUSS PIDU

Korsten 30+ pidu
30+ PIDU

Ainult ühel õhtul muutub Korsten Armastus & Hea Toit (Põhja pst 27a) ööklubiks, kuhu ei pääse alla 30 aastased. Külas on palju sõpru - avatud on maailmameistrite baar, baaris Hirja Niit & Krista Meri. Teises baaris on Zukker, Siim ja teised. Plaate keerutab DJ Kert Klaus ja esineb Eva Vaino.

Pilet eelmüügist 10€ (Piletilevi) / Kohapealt ostes 15€

Lauapilet: vein / vesi / suupisted / koht lauas 48,90€

Lisainfo või 6608867 Laua-ja tavapileteid saad osta SIIT

Peo algus 22.30

Facebook event: https://www.facebook.com/events/885499811586989/
Tulemas on ka teisi 30 pluss üritusi, hoia silma peal meie facebooki lehel

PANNKOOGIHOMMIKU CARMEN CAFES

Jätkub pereürituste sari Pannkoogihommik Carmen Cafes. Ootame Teid taas osa saama meeleolukast pühapäevahommikust- Pannkoogipühapäev, seekord järjekorranumbriga 4. Esimesed kolm üritust on osutunud ülipoplaarseteks. 18. detsembril Pannkoogipühapäev. Sel korral ootavad lapsi Päkapikutüdruk-Kati ja näomaalija. Päkapikuplika Katiga meisterdatakse koos jõulukaunistusi ning harjutatakse kohe tuleva jõuluvana jaoks luuletusi! Üritus kestab 2h, 11:00-13:00. Kohaks ikka Carmen Cafe Kentmanni (Kentmanni 4/Sakala 10)
Üritus on TASUTA!
Tule veeda üks rõõmus pühapäeva hommik pere ja sõprade seltsis Carmen Cafe Kentmannis! Laua broneerimiseks kirjuta FACEBOOK EVENT: https://www.facebook.com/events/214396592332792/

2016 JÕULUGALA

2016 Jõulugala
2016 Jõulugala

Juba kolmandat aastat saavad ettevõtted üle Eesti enne pühi kokku, et üheskoos maha pidada meeleolukas jõulupidu. 17. detsembril toimuvale Eesti suurimale jõulupeole on veel viimased kohad saadavad.
Jõulugala on Eesti suurim eelkõige ettevõtetele mõeldud jõulupidu, mis toimub Saku Suurhallis juba kolmandat aastat. Üritus toimub Saku Suurhalli, üritusturundusagentuuri Broadline, Full House Agency ja Carmen Cateringi koostöös. Rohkem teavet Jõulugalast ja osalemisinfo: http://www.sakusuurhall.ee/gala

ID KAART = 5 ERINEVA SÖÖGIKOHA SÕBRAKAART

Carmengrupi sõbrakaart
Sõbrakaart annab -10% soodustust!

Kes veel pole liitunud Carmen Grupi sõbrakaardiga, siis nüüd on selleks mugav võimalus carmengrupp.ee koduleheküljel. Sõbrastaatus annab -10% soodustust 5 erinevas söögikohas. Liitumine on tasuta ning kehtib ID-Kaardi esitamisel
KORSTEN, ARMASTUS & HEA TOIT CARMEN CAFE CITY MARINA CARMEN CATERING

KORSTNA UUSAASTAPIDU

Coming soon! Hoidke silma peal Korstna Facebookil -> https://www.facebook.com/Korstenresto

ÕLLEÕHTUSÖÖK CITY MARINAS

25. augustil kell 19.00

Avastame nisuõllede maailma toreda õhtusöögiga, kus degusteerime koos sommeljee Kristjan Markiiga levinud ja vähem levinud nisuõllesid. Maitsvate hõrgutiste eest hoolitsevad City Marina peakokad Dmitri Haljukovi ja Dmitri Fjodorov. Broneeri õhtusöök või telefonil 660 1553 Lisainformatsiooni leiad siit!

VÄHIPIDU KORSTEN RESTORANIS

Vähipidu
Vähipidu Korsten restos

Kõik vähid ja vähkide sõbrad, palun broneerige 26. augusti õhtu. Tähistame vähihooaja lõppu suure vähisöömingu, hea joogi ja kaasakiskuva muusikaga. Ootame Teid Kultuurikatlas Põhja pst 27a restoranis Korsten Armastus & Hea Toit. Broneerimiseks kirjuta [email protected] või helista 660 8867 Lisainformatsiooni leiad siit!

25-MEETRILINE REKORD-ŠAŠLÕKK

Rekord-šašlõkk
25-MEETRILINE REKORD-ŠAŠLÕKK

Tallinna elanikele ning linna külalistele avanes võimalus elada kaasa Carmen Cateringi kokkade poolt tehtavale Eesti pikimale, 25-meetrilise rekord-šašlõki valmistamisele. Rekordi korraldamisele panid sponsorina õla alla nii Saaremaa Lihatööstus kui Borjomi vesi. Rekordi registreerimist ning tingimustele vastavust jälgisid audiitorfirma PricewaterhouseCoopers Estonia esindajad ning rekord sai nagu kord ja kohus ka kirja.